O společnosti

Skupina společností Arcon byla založena v roce 1974, aby na středoevropské a východoevropské trhy dodávala vysoce kvalitní průmyslová zařízení pro strojírenský a zpracovatelský průmysl.

Arcon získal v minulosti četné mezinárodní zkušenosti. Skupina postupně expandovala, takže nyní zahrnuje síť společností a kanceláří v Rusku, ve Společenství nezávislých států, v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Chorvatsku a Srbsku.

Arcon je zavedeným dodavatelem vysoce kvalitních a spolehlivých zařízení pro zpracování nejrůznějších produktů v kovozpracujícím, těžebním, farmaceutickém a potravinářském průmyslu na trzích střední a východní Evropy. Nabízíme také kompletní řešení v oblasti recyklace odpadu a energie.

Kromě dodávek zařízení nabízí skupina Arcon designový a projektový management, poprodejní služby a dodávky náhradních dílů.

Od otevření své pražské kanceláře pokračuje skupina Arcon v dodávkách širokého spektra vysoce kvalitních zařízení svým zákazníkům v České republice.


Arcon Machinery a.s.

Adresa:

ul. K Arconu 66
251 01 Říčany-Jažlovice
Czech Republic
 

Telefon: +420 323 637 930

Emailsales@arcon.cz
 

Kontakt: Vladislav Tesar (email)
 
 
CS ENCS